Dia - Bio - Racio - Bezlepek

Kde nás najdete?
Starostrašnická 38
Praha 10
Tel: 274 810 038
Otevírací doba

Nabídka nejen bezlepkových hotových sterilovaných jídel na cesty

Dovolujeme si Vám nabídnout vynikající hotové nejen bezlepkové jídlo české výroby vhodné jak na cesty tak k běžnému použití doma.

Hotové jídlo

Hotové jídla jsou již tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu. Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Není vakuováno! Jídla jsou povětšinou bez přílohy.

Doba spotřeby dosahuje až 3 roky.

Jak je možné, že naše produkty mají dobu spotřeby 3 roky? Je použita technologie, která je možno přirovnat k známému zavařování, kdy jsou již uvařená jídla zabalena do obalu a za pomocí vysoké teploty sterilována. Dobu spotřeby je oficiálně certifikovana Zkušební laboratoří v Hradci Králové.

Skladování do +30 °C

Produkty nemusíte skladovat v lednici ani mrazáku. Jednoduše je uskladněte tam, kde je stabilní teplota do +30 °C a kde zároveň nebudou na přímém slunci. Krátkodobě vydrží i vyšší teplotu, např. během cesty do Chorvatska nebo při turistickém výšlapu.

Žádná chémie

Během přípravy jídel nejsou použity žádné chemické přísady. Základní a jedinou přísadou jsou vždy čerstvé 100 % přírodní suroviny.

Český výrobek

Všechna naše hotová sterilovaná jídla jsou připravena podle tradičních receptur. Neobsahují žádné přidané konzervanty, dochucovadla ani barviva. Základní filosofií produktů je "hotové jídlo bez zbytečných chemických přísad a náhrad použitých surovin". Sortiment Expres Menu je vyráběn pouze v bezlepkovém provedení, takže je vhodný pro osoby, který musí dodržovat bezlepkovou dietu. Zároveň je však vhodný i pro lidi, kteří netrpí negativní reakcí na lepek ve stravě.

Výrobky jsou balené v jednoporcovém a dvouporcovém provedení. Speciální kategorií jsou masa ve vlastní šťávě, které představují přibližně 3 porce. Jako dezert můžete využít kaše s ovocem. Jídla jsou balena do speciálních polypropylenových sáčků, které jsou odolné vůči menším nárazům a zároveň jsou skladné.

Skladování je nenáročné. Jednoduše můžete jídlo nechat ve skříni nebo v místnosti, kde je pokojová teplota (do +30 °C), a zároveň kde nebudou výrobky na přímém slunci. Nemusíte používat žádné chladicí boxy ani mrazničky! Je vyzkoušeno, že vydrží i krátkodobě vyšší teploty, než je uvedená maximální hodnota. Pokud cestujete například od Chorvatska a budete naše hotová jídla převážet v kufru, nemusíte se bát, že by se vám zkazila.

Díky unikátní metodě konzervace jídla za pomocí vysoké teploty a tlaku mají všechny výrobky 3 letou dobu spotřeby! V případě, že jídlo otevřete a nesníte ho celé, zbytek vložte do ledničky a spotřebujte do 48 hodin od otevření. Jídlo během záruční lhůty neztrácí na kvalitě ani chuti. Vzpomeňte si na tradiční pořekadlo, že nejlepší jídlo je pěkně uležené.

Tyto výrobky můžete zakoupit v naší kamenné prodejně nebo v našem e-shopu:
Zakoupíte v našem obchodě


Zpět

© 2018 Dia - Bio - Racio - Bezlepek | info(zavináč)dia-potraviny.cz