Dia - Bio - Racio - Bezlepek

Kde nás najdete?
Starostrašnická 38
Praha 10
Tel: 274 810 038
Otevírací doba

Epavit plus

Epavit plus

Jedná se o přípravek určený jako doplněk stravy. Je připraven ze směsi kvalitního rostlinného oleje a upraveného oleje z mořských ryb. Je obohacen přídavkem vitaminu A a vitaminu E. Jeho účinnou složkou jsou nenasycené mastné kyseliny, které si člověk nedovede syntetizovat a jsou tedy nepostradatelnou součástí potravy.

Z těchto tzv. esenciálních mastných kyselin se tvoří specifické, biologicky vysoce účinné látky regulující životně důležité funkce. Normální fyziolotický stav je podmíněn citlivou rovnováhou dvou základních řad esenciálních mastných kyselin, jejichž přírodním zdrojem jsou rostlinné oleje a oleje z mořských ryb. Epavit Plus obsahuje obě základní řady esenciálních mastných kyselin z přírodních zdrojů ve vyvážené směsi sestavené na základě nejnovějších vědeckých poznatků.

Přípravek je doplněn přídavkem beta-karotenu (vitamin A) a tokoferolu (vitamin E), které mají významnou antioxidační fyziologickou úlohu, vážou reaktivní volné radikály, zabraňují tvorbě lipoperoxidů, vysoce aterogenních forem oxidovaného cholesterolu a ovlivňují příznivě i proces stárnutí. Esenciální mastné kyseliny obsažené v přípravku Epavit Plus napomáhají při pravidelném užívání ke snížování hladiny cholesterolu a tuku v krevním séru, příznivě působí na viskozitu a srážlivost krve a přispívá k ochraně srdečních chorob. Přispívá k ochraně proti tvorbě trombózy, proti ukládání tukových látek v tepnách a zúžení jejich průsvitu pro tok krve.

Epavit Plus je proto možné doporučit jako doplněk stravy, jehož esenciální mastné kyseliny napomáhají k ochraně proti vzniku aterotrombózou podmíněných nejčastějších onemocnění jako ischemické srdeční choroby, srdečního infarktu, uzávěrové nemoci tepen dolních končetin.

Indikace :

Epavit Plus je možno užívat přímo v původním stavu nebo jej lze použít v souvislosti s přípravou pokrmů studené kuchyně, salátových zálivek, majonézy apod. Nesmí být ale vystaven působení vyšších teplot a není proto vhodný ke smažení. Charakter chuti je upraven přídavkem přírodní citrónové silice.

Upozornění : Není určen dětem do 3 let.
Dávkování : 10 g denně (1 polévková lžíce), dlouhodobě
Složení : Řepkový olej nízkoerukový, upravený olej z mořských ryb, přírodní citrónová silice, vitamín E ( tokoferol ), vitamín A ( beta-karoten ).

Zakoupíte v našem obchodě
Tento produkt můžete zakoupit zde.Zpět

© 2018 Dia - Bio - Racio - Bezlepek | info(zavináč)dia-potraviny.cz